User protect (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
