User protect (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Roles
tr: Roller

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Role
tr: Rol

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Missing
tr: Kayıp

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
