User protect (8.x-1.3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal
