User protect (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
