User protect (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
