User protect (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Missing
pl: Brakujące

en: User Protect
pl: Ochrona użytkownika

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dependencies
pl: Zależności
