User protect (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dependencies
sk: Závislosti
