User protect (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Roles
sq: Rolet

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar
