User protect (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Provider
sr: Провајдер

en: Dependencies
sr: Зависности
