User protect (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
