User protect (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
