Users Account Modal (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Register
ar: التسجيل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Page
ar: الصفحة

en: Password reset
ar: تغيير كلمة المرور

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول
