Users Account Modal (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
