Users Account Modal (1.0.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Register
de: Registrieren

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Login
de: Anmelden

en: Password
de: Passwort

en: Page
de: Seite

en: User page
de: Benutzerseite

en: Password reset
de: Passwort zurückgesetzt

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: About
de: Über

en: Header blocks
de: Kopfzeilenblöcke

en: Profile type
de: Profiltyp

en: Hide field descriptions
de: Feldbeschreibungen ausblenden

en: Dialog width
de: Dialogbreite

en: Dialog height
de: Dialoghöhe
