Users Account Modal (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Page
eo: Paĝo

en: Language code
eo: Lingva kodo
