Users Account Modal (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Register
et: Registreeru

en: Cancel
et: Tühista

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Page
et: Lehekülg

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist
