Users Account Modal (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Cancel
fa: لغو

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Page
fa: صفحه

en: User page
fa: صفحه ی کاربر

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره
