Users Account Modal (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Register
hr: Registriraj se

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Page
hr: Stranica

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis
