Users Account Modal (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Page
hu: Oldal

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: About
hu: Leírás

en: Header blocks
hu: Fejléc blokkok

en: Profile type
hu: Profil típus

en: Footer blocks
hu: Lábléc blokkok
