Users Account Modal (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Register
it: Registrati

en: Cancel
it: Annulla

en: Login
it: Accedi

en: Page
it: Pagina

en: Language code
it: Codice della lingua

en: About
it: Informazioni
