Users Account Modal (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Password
ka: პაროლი

en: Page
ka: გვერდი

en: Language code
ka: ენის კოდი
