Users Account Modal (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Page
ku: پەڕە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
