Users Account Modal (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Page
mn: Хуудас

en: Language code
mn: Хэлний код
