Users Account Modal (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Register
mr: नोंदणी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Page
mr: पान

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
