Users Account Modal (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Password
nn: Passord

en: Page
nn: Nettside

en: Language code
nn: Språkkode
