Users Account Modal (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Page
oc: Pagina

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus
