Users Account Modal (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Register
pl: Rejestracja

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Page
pl: Strona

en: User page
pl: Strona użytkownika

en: Password reset
pl: Resetowanie hasła

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: Header blocks
pl: Bloki nagłówka

en: Profile type
pl: Typ profilu
