Users Account Modal (1.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Cancel
se: Hilggo

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Page
se: Siidu

en: About
se: Birra
