Users Account Modal (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Page
sq: Faqe

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
