Users Account Modal (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: About
th: เกี่ยวกับ
