Users Account Modal (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Register
tr: Kaydol

en: Cancel
tr: İptal

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Page
tr: Sayfa

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında
