Users Account Modal (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Register
vi: Đăng ký

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Page
vi: Trang

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu
