Users Account Modal (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Register
nl: Registreren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Page
nl: Pagina

en: Password reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: Profile type
nl: Profieltype

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster

en: Dialog height
nl: Hoogte dialoogvenster
