Users Account Modal (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Register
af: Registreer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Page
af: Bladsy

en: Language code
af: Taalkode
