Users Account Modal (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: Page
az: Səhifə

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında
