Users Account Modal (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Register
ca: Registra

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Page
ca: Pàgina

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls
