Users Account Modal (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Page
cy: Tudalen

en: Language code
cy: Côd yr iaith
