Users Account Modal (1.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Register
el: Εγγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Page
el: Σελίδα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί
