Users Account Modal (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
