Users Account Modal (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Page
hy: Էջ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
