Users Account Modal (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Register
is: Nýskráning

en: Cancel
is: Hætta við

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Page
is: Síða

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
