Users Account Modal (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Register
ja: 登録

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Page
ja: ページ

en: Language code
ja: 言語コード

en: About
ja: アバウト
