Users Account Modal (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Password
jv: Sandhi

en: Page
jv: Kācā

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
