Users Account Modal (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Register
kk: Тіркеу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Page
kk: Бет

en: Language code
kk: Тілдің коды
