Users Account Modal (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
