Users Account Modal (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Register
lt: Registruotis

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Page
lt: Puslapis

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Profile type
lt: Profilio tipas
