Users Account Modal (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி
