Users Account Modal (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
