Users Account Modal (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Register
uk: Реєстрація

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Page
uk: Сторінка

en: Language code
uk: Код мови

en: About
uk: Про модуль

en: Profile type
uk: Тип профілю

en: Hide field descriptions
uk: Приховати описи поля

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу

en: Dialog height
uk: Висота діалогу
