Users Export (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Missing
ar: مفقود

en: About
ar: حول
